Blije këtë produkt
600 Lekë

101 Dalmatët ( Botuar nga: Bota Shqiptare në 2018 )

Autori:  Dodie Smith
Përkthyesi:  Aida Guni

Kur dalmatët e Dirlit bënë këlyshët e parë - 15 gjithsej - të gjithë u mrekulluan. Por gëzimi i tyre nuk zgjati shumë sepse këlyshët i rrëmbyen. Skotland Jardi nisi kërkimet por në lojë qenë futur mëndje djallëzore! Kruela de Vili kërkonte të bënte një gezof me lëkurën e tyre! Pongoja dhe Zonja do të jepnin gjithcka që t'i kthenin këlyshët shëndoshë e mire në shtëpi... po a do t'ia dalin vallë t'i shpëtojnë nga kthetrat e Kruela deVilit?

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota Shqiptare (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-128-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 207
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 17 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania