Blije këtë produkt
1500 Lekë

Ahmed Dakli ( Botuar nga: Onufri në 2018 )

Autori:  Hilmi Dakli

Si privat, jam munduar të jetoj me nder e si nënpunës kam qëndruar larg korrupsioneve të kohës, duke mos iu përkulur as magjisë së arit e komoditeteve të jetesës dhe as ashpërsisë së forcës e të frikës së vuajtjeve."

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-226-52-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 260
  • Përmasat e librit: 165 x 240 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania