Blije këtë produkt
390 Lekë

Ajnshtajni dhe makinat e kohës ( Botuar nga: SHBLSH e re në 2010 )

Autori:  Luka Noveli
Përkthyesi:  Teuta Mati

Është pikërisht ai, Alberti i madh, që na tregon se ç'gjëra të bukura ka bërë në jetë. Flet për pasionet e tij mbi fizikën, violinën dhe paqen. Nuk arriti të merrte "patentën" për makinën e kohës, por hodhi bazat për ndërtimin e saj, sepse së ardhmes... nuk i dihet...

Çmimi: 390 Lekë
Blije këtë produkt
390 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: SHBLSH e re (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99943-2-255-8
  • Nr. faqe: 111
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania