Blije këtë produkt
300 Lekë

Aventurat e Herrit Macja Gug ( Botuar nga: Jonalda në 2018 )

Autori:  Suzi Klajn
Përkthyesi:  Valbona Bitri

Herri dhe Dagu kanë marrë përsipër një mision... Ata kanë mësuar se në bibliotekën e shkollës do të bëhet një festë sekrete. Gjyshja e Herrit ka përgatitur një tortë specioale për atë festë? Po për cilin është festa?! Herri dhe Dagu duan që ta zbulojnë, por kur mësojnë se macja e Herrit Gugër, është fshehur në makinën e gjyshes, u duhet që ta kapin atë. Ata ndjekin macen kudo, nëpër shkollë, madje edhe në vendet ku nxënësit nuk lejohet të hyjnë. Ata jo vetëm që nuk e kapin dot macen para sa të zbulohen, por macja i futë në telashe më shumë se asnjëher tjetër? Po si dhe pse?! Mësojeni duke lexuar këtë libër...

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Jonalda (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 94
  • Përmasat e librit: 125 x 195 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania