Blije këtë produkt
300 Lekë

Aventurat e Herrit : Surprizat e Krishtlindjeve ( Botuar nga: Jonalda në 2018 )

Autori:  Suzi Klajn
Përkthyesi:  Valbona Bitri

Krishtlindjet janë edhe më të bukura kur kë pranë shokë si Herri! Ai të shkrinë me shaka dhe aventura që nuk të shkojnë në mendje. Kur mësuesja kujdestare pësoj një aksident dhe u shtrua në shpital, drejtori i shkollës zëvendësoi atë për të dhënë mësim, pra u bë mësuesi zëvendësues për klasën ku është Herri! Por Herrit nuk i pëlqenin Krishtlindjet pa mësuesen e tij prandaj mendoi një surprize për të, atje në spital. Cila është surpriza? Lexojeni librin që ta mësoni dhe të zbaviteni...

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Jonalda (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 86
  • Përmasat e librit: 125 x 195 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania