Blije këtë produkt
600 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Çufoja dhe Bubi kaçurrel ( Botuar nga: Çabej në 2004 )

Autori:  Gaqo Bushaka

Në këtë libër Çufoja na vjen me aventura të tjera. Ku këtyre aventurave dhe çapkënllëqeve iu bashkohet dhe shoku i tij i ri Bubi Kacurrel.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Çabej (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-33-40-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 186
  • Përmasat e librit: 145 x 207 x 17 mm
  • Pesha: 200 g

Njihu me Autorin

Gaqo Bushaka -

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë. Ka shkruar përmbledhjet me përralla: Arushi që ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania