Blije këtë produkt
700 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Djali me fustan ( Botuar nga: Botart në 2013 )

Autori:  David Walliams
Përkthyesi:  Artan Miraka

Denisi jeton në shtëpinë e mërzitshme të një rruge të mërzitshme të një qyteti të mërzitihëm. Por ai gati zbulon se, kur mendja hapet, jeta s'bëhet veçse e mërzitshme! Keni për të qeshur, keni për të qarë dhe, me ta takuar Denisin, ai s'ka për t'u ndarë më kurrë prej jush...

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-116-34-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 231
  • Përmasat e librit: 139 x 208 x 16 mm
  • Pesha: 300 g

Njihu me Autorin

David Walliams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania