Blije këtë produkt
1000 Lekë

E nxehtë, e rrafshët, dhe e mbipopulluar ( Botuar nga: IDK në 2010 )


E ardhmja është zgjedhja që bëjmë ne, jo një fatalitet. Të injorosh problemet që kemi sot, do të thotë të humbasësh shansin për t'i ndryshuar. Një libër i guximshëm, ku Thomas Friedman është një interpretues i rëndësishëm i botës së çoroditur në të cilën jetojmë. Bazuar në një punë kërkimore të hollësishme, godet ai vazhdimisht në shenjë. Libri përmban mjaft fakte tepër të rëndësishme, por, ç'është më e rëndësishmja merret me çështjen më të rëndësishme të kohës sonë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: IDK (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99956-810-9-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 400
  • Përmasat e librit: 155 x 225 x 25 mm

Njihu me Autorin

Thomas Lauren Friedman -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania