Blije këtë produkt
390 Lekë

Edisoni: të shpikësh çdo gjë, e më shumë... ( Botuar nga: SHBLSH e re në 2008 )

Autori:  Luka Noveli
Përkthyesi:  Teuta Mati

Edisoni është "etiketuar" si “njeriu që shpiku të ardhmen". Ishte ai që filloi të shpërndante energjinë elektrike, ishte ai që shpiku llambën, mënyrën e përpunimit të muzikës dhe mënyrën e përdorimit të telefonit e radios nga të gjithë. Fitoi miliona dollarë dhe i investoi në kërkime, me idenë se shkenca përmirëson jetesën.

Çmimi: 390 Lekë
Blije këtë produkt
390 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: SHBLSH e re (2008)
  • Botuar në: 2008
  • ISBN-13: 978-99943-2-218-3
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania