Blije këtë produkt
500 Lekë

Epoka e Konstandinit të Madh ( Botuar nga: Botart në 2014 )

Autori:  Gjon Keka

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-116-56-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 133 x 205 x 7 mm

Njihu me Autorin

Gjon Keka -

Gjon Keka ka lindur më 1981 në Kamenicë të Kosovës. Në vitin 2004 u diplomua për shkencat poltike (politolog), ndërsa në vitin 2006 përfundoi studimet në fushën e marrëdhënieve ndërkombëtare dhe diplomacisë, ku ka fituar gradën Magjistër me temën "Kanalet direkte dhe indirekte të diplomacisë", ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania