Blije këtë produkt
450 Lekë

Fabulat e Ezopit: Kush tepër lakmon ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Rudina Çupi

Rush tepër lakmon, a thua më shumë gëzon? As që bëhet fjalë! Kush shumë lakmon, mbetet me gisht në gojë! Kjo i ndodhi luanit të babëzitur, gomarit lakmitar dhe personazheve të tjera të fabulave të kësaj përmbledhjeje.

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-282-27-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

Giuditta Campello -

Giuditta Campello eshte nje shkrimtare italiane e librave per femije. Pasioni i saj ka lindur ne femijerin e hershme kur gjyshja e saj i tregonte histori te cilat i shpikte vet dhe ajo bashke me motren e saj e degjonin me endje. Talentin ne te shkruar e kultivoi nga deshira e madhe per te lexuar dhe per te ...

Më shumë rreth autorit

Giuditta Caviraghi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania