Blije këtë produkt
420 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Fabulat e Ezopit: Kush tepër lakmon ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Rudina Çupi

Rush tepër lakmon, a thua më shumë gëzon? As që bëhet fjalë! Kush shumë lakmon, mbetet me gisht në gojë! Kjo i ndodhi luanit të babëzitur, gomarit lakmitar dhe personazheve të tjera të fabulave të kësaj përmbledhjeje.

Çmimi: 420 Lekë
Blije këtë produkt
420 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-282-27-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 5 mm
  • Pesha: 100 g

Njihu me Autorin

Giuditta Campello -

Giuditta Caviraghi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania