Blije këtë produkt
420 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Fabulat e Ezopit : Të vegjël,por mendjemprehtë ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Rudina Çupi

Mos vallë vetëm ata që janë të mëdhenj ia dalin mbanë? Jo, aspak, sepse edhe të vegjlit janë mendjemprehtë, siç jane personazhet e këtyre fabulave. Gjinkalla ia hodhi dhelprës dinake, miushi i shpëtoi jetën luanit dhe keci ia mbathi prej kthetrave të ujkut... Nuk e beson?! Lexoje vetë me sytë e tu!

Çmimi: 420 Lekë
Blije këtë produkt
420 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-282-25-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 5 mm
  • Pesha: 100 g

Njihu me Autorin

Giuditta Campello -

Barbara Vagnozzi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania