Blije këtë produkt
450 Lekë

Fabulat e Ezopit : Të vegjël,por mendjemprehtë ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Rudina Çupi

Mos vallë vetëm ata që janë të mëdhenj ia dalin mbanë? Jo, aspak, sepse edhe të vegjlit janë mendjemprehtë, siç jane personazhet e këtyre fabulave. Gjinkalla ia hodhi dhelprës dinake, miushi i shpëtoi jetën luanit dhe keci ia mbathi prej kthetrave të ujkut... Nuk e beson?! Lexoje vetë me sytë e tu!

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-282-25-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

Giuditta Campello -

Giuditta Campello eshte nje shkrimtare italiane e librave per femije. Pasioni i saj ka lindur ne femijerin e hershme kur gjyshja e saj i tregonte histori te cilat i shpikte vet dhe ajo bashke me motren e saj e degjonin me endje. Talentin ne te shkruar e kultivoi nga deshira e madhe per te lexuar dhe per te ...

Më shumë rreth autorit

Barbara Vagnozzi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania