Blije këtë produkt
500 400 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Fjalor Greqisht-Shqip/Shqip-Greqisht ( Botuar nga: INFBOTUES në 2012 )

Autori:  Lavdimir Marku

Fjalor Greqisht-Shqip/ Shqip- Greqisht 500 L, 222 fq Ky fjalor ju ofron: - 5000 fjalët dhe shprehjet më të përdorura në gjuhën e sotme greke, - Rreth 2500 ilustrime, - Udhëzime përdorimi , - Shkurtimet sipas fushës përkatëse etj.

Çmimi: 500 400 Lekë
Blije këtë produkt
500 400 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Greqisht+shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4132-4-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 226
  • Përmasat e librit: 102 x 138 x 23 mm
  • Pesha: 260 g

Njihu me Autorin

Lavdimir Marku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania