Blije këtë produkt
600 480 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Fjalor Italisht-Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2009 )

Autori:  Hysni Voci

Ky fjalor: • Ofron fjalët dhe shprehjet më të përdorshme • Jep fushën ku përdoret për fjalë të veçanta • Është mjaft praktik për ata që fillojnë mësimin e gjuhës italiane • Jep një përmbldhje gramatikore të shkurtuar.

Çmimi: 600 480 Lekë
Blije këtë produkt
600 480 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-10: 99927-798-4-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 404
  • Përmasat e librit: 139 x 202 x 18 mm
  • Pesha: 420 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania