Blije këtë produkt
300 240 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Fjalor Turistik Shqip - Turqisht - Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2003 )

Autori:  Hysen Voci

Nëpërmjet këtij fjalori përdoruesit i ofrohen shprehjet dhe fjalët më të përdorshme, të vlefshme për një rreth të gjërë lexuesish, për ata që janë në kontaktet e para me Shqipërinë dhe Turqinë.

Çmimi: 300 240 Lekë
Blije këtë produkt
300 240 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2003)
  • Botuar në: 2003
  • ISBN-13: 978-98845-645-7-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 232
  • Përmasat e librit: 98 x 143 x 12 mm
  • Pesha: 130 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania