Blije këtë produkt
400 320 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Fjalor praktik Gjermanisht-Shqip ( Botuar nga: INFBOTUES në 2013 )


• Fjalor mjaft praktik për përdorimin e përditshëm. • Gjithëpërfshirës dhe i lehtë në përdorim e fjalëve më të përdorshme. • Mijëra idioma, fjalë të reja dhe shprehje. • Udhëzime përdorimi.

Çmimi: 400 320 Lekë
Blije këtë produkt
400 320 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-9928-173-07-2
  • Nr. faqe: 448
  • Përmasat e librit: 100 x 140 x 23 mm
  • Pesha: 300 g
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania