Blije këtë produkt
1000 Lekë

Gjëri ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  David Walliams
Përkthyesi:  Artan Miraka

Kjo është historia e një vajze që kishte gjithçka, por donte dhe më. Edhe një "gjër" të fundit...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-43-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 28 mm

Njihu me Autorin

David Walliams -

David Walliams është një fenomen në letërsinë për fëmijë. Deri më sot i janë shitur mbi 23 milionë libra dhe është përkthyer në mbi 53 gjuhë. Legjenda Tony Ross është botuar në të gjithë botën. Ai ka ilustruar mbi 20000 libra! Ky libër është bashkëpunimi i tetëmbëdhjetë i Davidit me ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania