Blije këtë produkt
900 Lekë

Gjithçka rreth meje Mendimet e mia,stili im,jeta ime ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Ellen Balley
Përkthyesi:  Elda Beta

Ky liber do te plotesohet nga ju. Shkruani mendimet, endrrat dhe pikepamjet tuaja. Do te dilni ne disa perfundime rreth vetes qe nuk ua priste kurre mendja. Çfare prisni? Rrokni lapsin dhe bejeni librin te duket i bukur po aq sa ju.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-14-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 189 x 246 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania