Blije këtë produkt
900 Lekë

Gjuha shqipe për të huajt (për grekët) ( Botuar nga: INFBOTUES në 2011 )

Autori:  Lavdimir Marku

Kjo metodë ju ofron: • Një paraqitje të përgjithshme të veçorive strukturore të gjuhës shqipe, të alfabetit, të morfologjisë dhe sintaksës së saj. • 17 mësime praktike me temë nga jeta e përditshme. • Një leksik tematik plotësues me rreth 1000 lema dhe shprehje të gjuhës së folur. • Tabela të zgjeruara gramatikore të lakimeve dhe zgjedhime në gjuhën shqipe.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2011)
  • Botuar në: 2011
  • ISBN-13: 978-9928-4091-3-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 224
  • Përmasat e librit: 164 x 231 x 12 mm

Njihu me Autorin

Lavdimir Marku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania