Blije këtë produkt
800 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Gjyshja Gango ( Botuar nga: Botart në 2012 )

Autori:  David Walliams
Përkthyesi:  Artan Miraka

Njihu me gjyshen e Benit. Ajo i ngjan shumë gjyshes së librit tënd: Ka flokë të bardhë. Ka dhëmbë të rremë. Mban shami letre të përdorura te mënga dhe është hajdute ndërkombëtare bizhuterish! Në këtë libër perlë, Walliams ndërthur komedinë e vërtetë me një mesazh emocional. Të gjithë ata që mendojnë se gjyshet nuk dinë gjë tjetër, veç të vishen me të zeza dhe të luajnë letra, do të gajasen së qeshuri. Jashtëzakonisht dëfryese, histori komike, prekëse dhe ndonjëherë e trishtueshme.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-116-28-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 263
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 20 mm
  • Pesha: 300 g

Njihu me Autorin

David Walliams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania