Blije këtë produkt
1200 Lekë

Hakmarrja e Kazanovës ( Botuar nga: Onufri në 2018 )

Autori:  Mira Meksi

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-261-32-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 206
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 13 mm

Njihu me Autorin

Mira Meksi -

Mira Meksi është shkrimtare dhe përkthyese shqiptare. Meksi është nderuar me mjaft çmime prestigjioze shqiptare dhe të huaja, ku vlen per tu përmendur çmimi "Përkthimi më i mirë i vitit 2006 "me romanin "Kujtim Kurvash të Trishta" nga Gabriel Garcia Marques dhënë nga Ministria e Kulturës. Vepra e ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania