Blije këtë produkt
390 Lekë

Hipokrati: babai i mjekësisë ( Botuar nga: SHBLSH e re në 2005 )

Autori:  Luka Noveli
Përkthyesi:  Teuta Mati

Kush e ka gjetur i pari ilaçin kundër të ftohurit? Kush e ka kuruar për herë të parë fruthin? Doktor Hipokrati, do të thoshin njëzëri mjekët. Dhe ja ku vetë Hipokrati na tregon për jetën familjare dhe aventurat e tij gati mitike. Por na flet edhe për barëra magjikë dhe ushqime ekologjike, çështje që janë mjaft aktuale për ne.

Çmimi: 390 Lekë
Blije këtë produkt
390 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: SHBLSH e re (2005)
  • Botuar në: 2005
  • ISBN-10: 99943-2-023-8
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania