Blije këtë produkt
1000 800 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Historia e Skënderbeut ( Botuar nga: INFBOTUES në 2005 )

Autori:  Marin Barleti

Me këtë vepër Barleti u ka lënë të gjallë breznive figurën e ndritur të Skënderbeut, princit të epiriotëve dhe mbrojtësit të flaktë të krishtërimit. Ky libër shquhet për përmbajtjen dhe vlerën edukative të veprës së përkthyer, për rolin që ajo ka luajtur, luan e do luajë në edukimin atdhtar të mbarë kombit.

Çmimi: 1000 800 Lekë
Blije këtë produkt
1000 800 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2005)
  • Botuar në: 2005
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 99927-995-3-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 554
  • Përmasat e librit: 167 x 240 x 27 mm
  • Pesha: 900 g

Njihu me Autorin

Marin Barleti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania