Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kodi i vetebesimit për vajzat ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Përkthyesi:  Aulona Ormeni

Mekanizmat thelbesore të vetebesimit, Punë me rrezik, Dështimi absolut, Te behesh kritik kulture, Ti dhe truri yt, Miqesi te besueshme, Udhërrëfyesi i vetëbesimit për vajzat në botën virtuale, Të pranosh që askush s'është i përkryer, Të jesh e sinqertë me veten, Bëhu një Vajzë që Vepron, Krijo kodin tënd të vetëbesimit

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-23-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 25 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania