Blije këtë produkt
500 Lekë

Kolgecajt ndër shekuj ( Botuar nga: Botimet Ada në 2018 )

Autori:  Ali Gjyriqi

Për Kolgecajn, për lagjen, për shtëpinë ku u rrita, për oborrin, për këngët dhe anektodat, për gjithçka më merr malli. Për çdo rrugë e për çdo gur, në bjeshkë e në veri. E due më shumë jetën, me kënaqësinë që më erdhi. Dikur çdo mëngjes i jepja besën vetes. Mos u tjetërso por kontrolloje veten. Nuk kesh e keqja e askujt në jetën time, por as me të keqen s’u pajtova kurrë. Ky do të jetë amaneti im, për pasardhësit e mi.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-244-59-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 64
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania