Blije këtë produkt
600 Lekë

KosovaFilm ( Botuar nga: Litografia në 2019 )

Autori:  Valmir Tertini

Libri "KosovaFilm" vjen si një hulumtim për historikun, ku përfshihen përmbledhje esesh si dhe intervista të shkruara në vitin 2016.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Litografia (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-446-06-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 88
  • Përmasat e librit: 143 x 207 x 9 mm

Njihu me Autorin

Valmir Tertini -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania