Blije këtë produkt
1400 Lekë

Kryeministrat dhe ministrat e shtetit shqiptar në 100 vjet ( Botuar nga: 55 në 2012 )

Autori:  Kastriot Dërvishi

Ky libër për anëtarët e Këshillit të Ministrave të shtetit shqiptar është i pari për nga lloji për përmbajtjen dhe informacionin që jep. Janë bashkuar të gjithë protagonistët e historisë së vendit, ata që kanë bërë mirë, ata që kanë bërë keq dhe ata që nuk kanë bërë asgjë, sepse të gjitha këta kanë bërë sipas mënyrës së tyre Shqipërinë që kemi sot. Ata janë këtu së bashku pa asnjë paragjykim, ndonëse disa prej tyre armiq të betuar të njëri - tjetrit. Profili i çdo anëtari të Këshillit të Ministrave jepet nëpërmjet fotografisë dhe jetëshkrimit.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: 55 (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Kroatisht
  • ISBN-13: 978-99943-56-22-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 274
  • Përmasat e librit: 165 x 230 x 20 mm

Njihu me Autorin

Kastriot Dërvishi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania