Blije këtë produkt
600 Lekë

Ku është njëbrirëshi ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Jonny Marx
Përkthyesi:  Elda Beta

Nje tufe njebrireshash jane larguar nga Lugina e Ylberit ne kerkim ten je aventure kukafshehtas. Amund tu gjesh te shtate njebrirshat shumengjyresh ne çdo pamje ?Nje vend i rremujshem kampingu,nje concert muzikor i hatashem,nje muze madheshtor dhe nje safari pervelues…jane 17 vende ,nga me argetueset rreth e qark botes,per t’u eksploruar bashke me ta.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-09-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 212 x 279 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania