Blije këtë produkt
950 Lekë

Kur vjen një fëmijë ( Botuar nga: IDK në 2009 )

Autori:  Françoise Dolto
Përkthyesi:  Rajmonda Vuçini

Një libër që i jep përgjigje pjesës më të madhe të pyetjeve dhe problemeve që kanë prindërit për edukimin e fëmijëve të tyre, që nga lindja deri në adoleshencë. Mjeke dhe psikoanaliste, një ndër figurat më të shquara të psikoanalizës franceze, Françoise Dolto është një autoritetet botëror për botën fëminore. Librat e saj janë përkthyer në shumë gjuhë të botës.

Çmimi: 950 Lekë
Blije këtë produkt
950 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: IDK (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99943-832-8-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 436
  • Përmasat e librit: 143 x 210 x 25 mm

Njihu me Autorin

Françoise Dolto -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania