Blije këtë produkt
1500 Lekë

Kurt Sejit & Murka ( Botuar nga: Bota Shqiptare në 2016 )

Autori:  Nermin Bezmen
Përkthyesi:  Stefan Vuçani

Kurt Sejit dhe Murka është një histori jete dhe vekje që sërish do ta ringjallni në përfytyrimet tuaja , ku sërish do të mund të gjeni veten tuaj në radhët e tij.Nuk do të dëshironi ta lëshoni nga dora.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota Shqiptare (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-196-4-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 600
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 46 mm

Njihu me Autorin

Nermin Bezmen -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania