Blije këtë produkt
500 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Libri i lojërave të pushimeve ( Botuar nga: Pegi në 2018 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Libri i Lojërave të Pushimeve "Për datëlindjen e teto Lipës kemi organizuar një ekskursion në fshat me tërë familjen Stilton. Sa shumë do të zbavitemi! Doni ta dini me çfarë luajtëm? Në këtë libër do të gjeni shumë ide për t'u zbavitur për pushime dhe në shtëpi, vetëm dhe në shoqeri. Një përmbledhje Lojërash vërtet supermiushore... për fjalën e Stiltonit, Jeronim Stiltonit!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pegi (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-233-08-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 120
  • Përmasat e librit: 142 x 186 x 8 mm
  • Pesha: 140 g

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania