Blije këtë produkt
400 Lekë

Mbretëria Sekrete Pallati i Mjellmave 14 ( Botuar nga: Botime Damo në 2018 )

Autori:  Rosie Banks
Përkthyesi:  Linda Gashi

Eli, Samëra dhe Jasmina vizitojnë Pallatin e bukur të Njellmave, por tmerrohen kur zbulojnë se një shtrigë e keqe poi frikëson mjellmat. Mbretëreshë Zemërkeqja ka lëshuar një tjetër personazh të keq nga përrallat, në Mbretërinë Sekrete! Do të jenë në gjendje vajzat t'i shpëtojnë mjellmat dhe ta rikthejnë shtrigën brenda në libër?

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-88-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 121
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 9 mm
  • Pesha: 120 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania