Blije këtë produkt
400 Lekë

Mbretëria Sekrete Pylli i Arinjve të Dëborës ( Botuar nga: Botime Damo në 2018 )

Autori:  Rosie Banks
Përkthyesi:  Linda Gashi

Eli, Samëra dhe Jasmina po japin ndihmwn e tyre nw Pyllin e Arinjve tw Dwborws, kur njw pwrbindwsh i frikshwm nis tw vjedhw ushqimin e arinjve - duhet tw jetw ndonjw nga personazhet e kwqinj tw Mbretwreshw Zemwrkeqes! A do tw jenw nw gjendje vajzat ta kapin pwrbindwshin dhe ta rikthejnw nw libwr, apo tw gjitha kafshwt do tw vuajnw nga uria?

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-89-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 121
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm
  • Pesha: 120 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania