Blije këtë produkt
400 Lekë

Mbretëria Sekrete Pylli i Luleve të Egra 13 ( Botuar nga: Botime Damo në 2018 )

Autori:  Rosie Banks
Përkthyesi:  Linda Gashi

Mbretëresha Zemërkeqja është rikthyer në Mbretërinë Sekrete, ku nga libri i përrallave i Samarës ka çliruar gjashtë personazhe të këqinj! A do të munden Eli, Samëra dhe Jasmina ta kapin gjigandin e stërmadh dhe ta rikthejnë brenda në libër, para se ai të shkatërrojë të gjitha lulet e rrëshirëmblës që rriten në Pyllin e Luleve të Egra?

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-642-87-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 121
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm
  • Pesha: 120 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania