Blije këtë produkt
600 480 Lekë

Me dy fytyra ( Botuar nga: Ombra GVG në 2017 )

Autori:  Stevie Davis
Përkthyesi:  Anisa Trifoni

“ Stevie Davis shkruan me elegance dhe intensitet emocional. Nëpërmjet stilit te saj konçiz ajo ndriçon disa skuta te errëta të shpirtit njerëzor.”

Çmimi: 600 480 Lekë
Blije këtë produkt
600 480 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-178-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania