Blije këtë produkt
480 Lekë

Më quajnë Ana Frank ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Autori:  Carmen GilMerce Gali
Përkthyesi:  Viola Dona

Në Shtëpinë e fshehtë shkrova një ditar, që u bë i famshëm në të gjithë botën... dhe që u kthye në simbolin e Holokaustit. Zëri im flet tashmë në emër të gjashtë milionë të pafajshmëve të vrarë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Shpresoj që fjalët e mia të shërbejnë, mbi të gjitha për të menduar dhe reflektuar për çmendurinë dhe tmerret e luftës.

Çmimi: 480 Lekë
Blije këtë produkt
480 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-258-05-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 64
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 6 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania