Blije këtë produkt
585 Lekë

Më quajnë Isak Njuton ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Viola Dona

Përshëndetje, më quajnë Njuton, Isak Njuton. Në moshën tuaj adhuroja të ndërtoja shpikjet e mia të çuditshme. Një ditë ngrita në fluturim disa balona, të cilave u ngjita disa drita që i frikësuan fqinjët. Sa gallatë! Më pëlqenin shumë edhe orët, kështu që arrita të ndërtoja një orë që funksiononte me forcën e ujit, dhe një ore die!lore, që më bëri të famshëm në gjithë vendin. Por nuk njihem nëgjithë botën për këtë orë, por per një kokërr mollë. Po, po, për një kokërr të thjeshtë molle!

Çmimi: 585 Lekë
Blije këtë produkt
585 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-258-97-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 64
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 6 mm

Njihu me Autorin

Fernando Rossia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania