Blije këtë produkt
636 Lekë

Metamorfoza ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Autori:  Franz Kafka
Përkthyesi:  Primo Shllaku

Çmimi: 636 Lekë
Blije këtë produkt
636 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-282-44-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 130 x 190 x 5 mm

Njihu me Autorin

Franz Kafka -

Franz Kafka (i lindur më 3 korrik, 1883 në Pragë të Austro-Hungarisë, sot Republika Çeke; vdiq më 3 qershor, 1924 në Vjenë të Austrisë) ishte një nga shkrimtarët e historive të shkurtra, dhe romancierët më të mëdhenj të gjuhës gjermane të shekullit XX, trupi i shkrimit i të cilit ishte i vetëm ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania