Blije këtë produkt
900 Lekë

Në Lojë Me Djallin ( Botuar nga: Dituria në 2018 )

Përkthyesi:  Rezarta Reso

Libri ‘’Në lojë me djallin’’ të fut në një bote, ku vërtitesh rreth sfidave marramendëse të varësive, nëpër të cilat jetonte një grup i pandarë shokësh. Në faqet e tij gjen njëherësh dhembshuri, humor e trishtim. Historia e tyre më ka prekur thellë, por rimëkëmbja dhe përpjekja për të mbijetuar është një mundësi reale dhe ky libër do t'ju mbushë me shpresë." Joanne Peterson "Një histori e mrekullueshme, tërheqëse dhe e veçantë e forces për të mbijetuar dhe për t'u rimëkëmbur. I rrëfyer hapur dhe në detaje, ky libër duhet lexuar nga gjithkush që vuan nga varësi të ndryshme." Richie Farrell Autor i librit "What's left of Us" "Një vështrim autentik e i fuqishëm mbi pasojat shkatërruese të varësisë, një rrugë e mundimshme dhe e gjatë drejt rikuperimit. Libër vërtet interesant, i këndshëm, prekës dhe i thellë." Bess O'Brien

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-217-82-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 290
  • Përmasat e librit: 140 x 127 x 29 mm
  • Pesha: 340 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania