Blije këtë produkt
1000 Lekë

Në kornizë ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Përkthyesi:  Artan Miraka

Një djale+ dy zogj ninxha= grabita më e madhe e artit në histori. Njihuni me Dilan Hjunë: Ai është i vetmi djalë në qytezën e tij të lindjes. Ai njeh të gjitha makinat që vijnë atje dhe se ç shije patatinash pëlqen secili shofer. Ai nuk është fare i gatshëm të ngatërrohet në një grabitje, ndonëse ajo është një kryevepër kriminale

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-49-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 330
  • Përmasat e librit: 130 x 190 x 25 mm

Njihu me Autorin

Frank Cottrell Boyce -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania