Blije këtë produkt
1500 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Në kuzhinën e Linda Fishtës ( Botuar nga: Botimet Living në )

Autori:  Linda Fishta

Nga antipastat te pjatat e para; nga mishi te peshku, perimet dhe ëmbëlsirat. 150 receta që do t ju thjeshtojnë jetën dhe do t ju bëjnë të ndiheni më mirë.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-216-20-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 250
  • Përmasat e librit: 190 x 245 x 21 mm
  • Pesha: 1040 g

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania