Blije këtë produkt
420 Lekë

Një Familje e papare! Obobo, Kroketa është sëmurë ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Mimoza Mema

Të shëtitësh në pyll është shumë argëtuese! Mirëpo gjatë shëtitjes Kroketa gëlltit një copë sfungjeri dhe nga shëtitje kthehet në ekspeditë. Kur kthehen në shtëpi. Lola dhe Tomi duhet të lajnë Kroketën e zhytur në baltë. Kjo është një tjetër aventurë. Më e keqja është se këtë here Kroketa sëmuret keq. Atë natë në familjen e Lolës gjendja ishte si luftë. Ehhh! Lola do të donte të ishte e rritur, që të kujdesej vetë për qenushen e saj. Madje kur të rritet ajo do të bëhet veterinere.

Çmimi: 420 Lekë
Blije këtë produkt
420 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-258-96-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 120 x 180 x 5 mm

Njihu me Autorin

Christine Sagnier -

Caroline Hesnard -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania