Blije këtë produkt
450 Lekë

Një Familje e papare! Sfidë! Një javë pa ekrane! ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Përkthyesi:  Mimoza Mema

Shkolla e Loles vendos të bëjë një sfidë: një javë pa ekrane! Dhe sfida vlen për të gjithë familjen. Një javë pa telefon,pa kompjuter,pa tablet- pa televizor... pa asnjë ekran. Oh,jo, kështu fëmijëve iu duket sikur e gjithë jeta ndalon. Prandaj ata duhet ta organizojnë ditën ndryshe: të bëjnë shëtitje, veprimtari të ndryshme, të lexojnë, të luajnë me kushërinjtë dhe shokët, të gatuajnë me prindërit etj. Por në këtë sfidë të madhe ata që rrinë të menduar edhe mund të gënjejnë...

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-258-99-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 120 x 180 x 5 mm

Njihu me Autorin

Christine Sagnier -

Caroline Hesnard -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania