Blije këtë produkt
800 640 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Oliver Tuist ( Botuar nga: INFBOTUES në 2014 )

Autori:  Carls Dikens
Përkthyesi:  Skender Luarasi

Çmimi: 800 640 Lekë
Blije këtë produkt
800 640 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4091-88
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 456
  • Përmasat e librit: 149 x 207 x 32 mm
  • Pesha: 580 g

Njihu me Autorin

Përfitoni ulje nëse blini dhe këto libra:

titleToAlt
Në këtë vëllim janë paraqitur disa tregime, si: Bretkosa këngëtare, Peshku vezullues, Luani dembel, Delfini i vogël, Qafa e gjirafës, Macja e përçmuar, Talenti i lepurushit, Pasion maçokësh, Kush është prapa, E fshehta e lodrave, Gogoli i vetmuar, Një ditë e gëzuar, Rrëfimi i dinozaurit dhe Pushimet e lepurushit.
Çmimi: 1000 Lekë
Detaje:
Cmimi: 1800 Lekë

Ulje:- 15 %

Cmimi i ri: 1530 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania