Blije këtë produkt
600 Lekë

Populli ndryshe ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Ylli Polovina

Duke u njohur sa më mirë me defektet edhe vlerat tona shmangim keqkuptimet për “homo albanicus” Për fat të keq ende të mëdha dhe shpesh të pa drejta. Ne jemi këta që jemi dhe as zyrat kryesore të Europës nuk kanë pse të na shohin si të pandreqshëm. Por as emisarët politikë të Tiranës që shkojnë e vijnë nga Brukseli të mos justifikohen nëpërmjet idealizmit tonë.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-64-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 152
  • Përmasat e librit: 110 x 170 x 10 mm

Njihu me Autorin

Ylli Polovina -

Ylli Polovina është autor i shumë librave. Botimet e tij më të fundit janë: "Amerika, Mehmet Shehu dhe Ramiz Alia (2011), "Gion Muzaka i Beratit përballë Skënderbeut" (2012), "Pasardhësit e Skënderbeut si u mbajtën fshehur" (2013), "Zog, pse ike" (2014), "Shqiptarët, diamantët e pagdhendur" (2014), ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania