Blije këtë produkt
1500 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Regjimi juridik i pronës dhe trashëgimisë në Shqipëri ( Botuar nga: Naimi në 2018 )

Autori:  Danja Hobdari

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë
Të dashur klientë ju informojmë se shporta është momentalisht e çaktivizuar për shkak të disa përmirësimeve në sistem.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Naimi (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-234-17-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 312
  • Përmasat e librit: 155 x 235 x 30 mm
  • Pesha: 520 g

Njihu me Autorin

Danja Hobdari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania