Blije këtë produkt
700 Lekë

Roja i dritës ( Botuar nga: Skanderbeg books në 2018 )

Autori:  Flutura Açka

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Skanderbeg books (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-221-24-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 104
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 5 mm

Njihu me Autorin

Flutura Açka -

Flutra Açka lindi në qytetin e Elbasanit, më 1966. Është poeteshë, shkrimtare dhe botuese shqiptare. Është diplomuar për Statistikë në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës më 1988 dhe për Gjuhë-Letërsi më 2001 në Universitetin e Elbasanit. Pas studimeve universitare, punoi për disa ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania