Blije këtë produkt
1200 Lekë

Sabah Abazi Dhe brezi i tij ( Botuar nga: Botimet Kumi në 2019 )

Autori:  Besnik Dizdari

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Kumi (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-247-54-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 288
  • Përmasat e librit: 140 x 225 x 15 mm

Njihu me Autorin

Besnik Dizdari -

Besnik Dizdari gazetar, një ndër themeluesit dhe presidenti i Shoqatës Shqiptare të Shtypit Sportiv . Dizdari, e ka filluar karrierën si një anëtar i stafit të përditshmes Bashkimi i Tiranës në vitet gjashtëdhjetë, dhe më pas për 17 vjet, ai ka qenë edhe kryeredaktor i gazetës më të vjetër sportive ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania