Blije këtë produkt
1000 Lekë

Xhim Morrison: Ky është fundi ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Autori:  Xhim Morrison
Përkthyesi:  Genci Muçollari

Pak njerëz kanë pasur fatin ta përjetojnë një gjë të tillë. Ai kishte mundur t`ia plotësonte portretin vetes dhe vdekja e tij e vulosur me mister e përmbylli shenjtërimin, duke i siguruar një vend në panteonin e më të talentuarve, “artistë të mallkuar” që vdiqën të rinj, sepse nuk e duronin këtë realitet kaq intensiv.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-282-04-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 156
  • Përmasat e librit: 180 x 180 x 10 mm

Njihu me Autorin

Xhim Morrison -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania