Blije këtë produkt
1000 Lekë

Yjet nuk vishen kështu ( Botuar nga: Pegi në 2015 )

Autori:  Elvira Dones

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pegi (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-200-30-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 352
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 27 mm

Njihu me Autorin

Elvira Dones -

Elvira Dones u lind në Durrës në vitin 1960. Ka diplomuar në Letërsi Shqipe dhe Letërsi Angleze në Universitetin Shtetëror të Tiranës. Nga tetori i vitit 1988 jeton dhe punon në Zvicër. Në gjuhën shqipe ka publikuar : DASHURI E HUAJ, roman, Tiranë, 1997 (Botuar në italisht, në vitin 1998, me ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania